Time for prints (TFP)

TFP focení – Fotografie pro radost!

Jste charismatická žena se zajímavým nápadem?
Nebo plánujete charitativní projekt?
Jdeme do toho!

Petra


Z focení obdržíte vždy zdarma minimálně 5ks finálně upravených fotografií, dle výsledku nafoceného projektu, nápadu a dohody o focení. Fotografie, které vzniknou, budou označené copyrightem a podléhají znění Autorského zákona 121/2000 s.b. České republiky.

Nerozhodná


Fotografie obdržíte v elektronické podobě, rozlišení pro web užití, zaslané na Váš email. Pokud se Vám fotografie natolik zalíbí, že je budete chtít vlastnit v maximálním rozlišení, bude Vám účtována, dle standardního ceníku, vše je jen na dohodě, jsme lidi…

Tajemná tvář


Veškeré podmínky TFP focení jsou definovány ve smlouvě „MODEL RELEASE“, kterou Vám v případě zájmu zašlu na vyžádání předem, k prostudování, abychom předešli nedorozumění, dle předchozích zkušeností.
Před uskutečněním TFP focení VŽDY požaduji podpis smlouvy…


Potvrzení termínu focení je závazné, v případě porušení dohody a nedodržení termínu bez řádné omluvy, bude tato osoba veřejně označena a budou na ní vymáhány náklady s tím spojené…

Zlobivá


V případě osob mladších 18 let, vyžaduji doprovod dospělé osoby – rodiče!
V případě plnoletých modelek, doprovod na focení není přípustný, dle několikaletých zkušeností!
V přítomnosti maminky, babičky, tety od Poděbrad, přítele a jejich drahocenných rad – který profil Vám sluší nejvíc, mluvení do focení, do pózování, znervózňování, rozhodně už nikdy více, děkuji!

Odvrácená tvář


Vzhledem k podstatě TFP focení, si nárokuji úhradu ve výši 1.000,- Kč, na el. energie, topení, služby.

Cudná žena


Máte zájem o TFP focení ?

Půvab a něha


Napište, zavolejte nebo se zastavte v atelieru a domluvíme termín focení…

Olivie

Views: 7